Szkoła Podstawowa w Świebodzinie

Rekrutacja na dodatkowe zajęcia dla uczniów klas 4-8 - Grant 3

REKRUTACJA – GRANT 3

Od początku listopada 2022 roku do 23 czerwca 2023 w naszej szkole będą realizowane zajęcia pozalekcyjne w ramach  projektu pn. „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych” Grant 3. Realizacja projektu przewiduje prowadzenie zajęć wyrównawczych oraz rozwijających umiejętności w zakresie wykraczających poza podstawę programową z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego.  Zajęcia będą prowadzone przez nauczycieli: Pani mgr Kinga Derus - język polski, Pani mgr Monika Seremet – matematyka, Pani mgr Ewa Solak – język angielski. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji dla uczniów zainteresowanych uczestnictwem w zajęciach można uzyskać u nauczycieli  realizujących projekt.

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny:

Licznik odwiedzin: